PLASTOVÉ pROFILy dverí

Tu máte na výber z rôznych druhov plastových profilov.

Vyberte si a neváhajte nás kontaktovať pomocou cenovej ponuky alebo na tel.č.: 0950 590 337

Veka Perfectline

Vchodové dvere spolu so zaujímavou výplňou podčiarknu výnimočný charakter Vášho domu. Vďaka použitiu kovania s automatickými strelkami získate väčší pocit bezpečia pre Vás a Vašich blízkych. Vďaka vhodnej konštrukcii krídla so širokou komorou je možné použitie väčšej oceľovej výstuhy, ktorá zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie dverí

Veka Softline 82

Vchodové dvere vyrobené v PVC systémoch sa tešia veľkej popularite, a to okrem iného kvôli možnosti vyrobenia dverí s netypickými rozmermi, prispôsobených individuálnym návrhom a vybavenia ich atraktívnymi výplňami zvýrazňujúcimi jedinečný charakter domu. Nami vyrábané vchodové dvere sú štandardne vybavené trojbodovým zámkom s automatickými strelkami, a vďaka použitiu moderných pántov je možné nastavovanie krídiel v troch rovinách. Vďaka vhodnej konštrukcii krídla so širokou komorou je možné použiť pevnú oceľovú výstuhu, ktorá zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie dverí.

Gealan COMFORT

Vchodové dvere vyrobené v PVC systémoch sa tešia veľkej popularite, a to okrem iného kvôli možnosti vyrobenia netypických rozmerov prispôsobených individuálnym návrhom a vybavenia atraktívnymi výplňami zvýrazňujúcimi jedinečný charakter domu. Nami vyrábané vchodové dvere sú vybavené trojbodovým zámkom s automatickým uzamykaním, a vďaka použitiu moderných pántov je možné nastavovanie krídiel v troch roiňvinách. Vďaka vhodnej konštrukcii krídla so širokou komorou je možné použitie pevnej oceľovej výstuhy, ktorá zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie dverí.

Gealan Estima

Vchodové dvere spolu so zaujímavou výplňou podčiarknú výnimočný charakter Vášho domu. Vďaka použitiu kovania s automaticky sa uzamykajúcimi strelkami získate väčší pocit bezpečia pre Vás a Vašich blízkych. Vďaka vhodnej konštrukcii krídla so širokou komorou je možné použitie väčšej oceľovej výstuhy, ktorá zaručuje dlhodobé a bezproblémové používanie dverí.